Forskningsavdelingen

Vi holder til i Forskningens hus. Her finner du medarbeidere som jobber med forskerstøtte, forskere, stipendiater og post.doc- ansatte. Forskningsavdelingen tilbyr rådgivning og infrastruktur (utstyr, ressurser og tjenester) til forskere som driver med klinisk forskning ved sykehuset. Forskningsavdelingen består også av Undervisningsavdelingen, Seksjon for innovasjon, Seksjon for biostatistikk og Forskningsposten.
Våre medarbeidere

Forskningsavdelingen

Les mer om forskning i Helse Stavanger

Svein Skeie. Foto.

Svein Skeie

Forskningsdirektør            

svein.skeie@sus.no

Tlf: 51519828

Kirsten Lode. Foto.

Kirsten Lode

Fagsjef helsefaglig forskning

kirsten.lode@sus.no

Tlf: 51513778

Fredrik Feyling. Foto.

Fredrik Feyling

Rådgiver

fredrik.feyling@sus.no

Tlf: 51513771

Margot Viste. Foto.

Margot Viste

Konsulent

margot.viste@sus.no

Tlf: 51513770

Inger Økland. Foto.

Inger Økland
Forskningssjef

inger.okland@sus.no

Torbjørn Aarsland.foto

Torbjørn Aarsland

Rådgiver

torbjorn.aarsland@sus.no

Geir Sverre Braut. Foto.

Geir Sverre Braut

Spesialrådgiver

geir.sverre.braut@sus.no

Tlf: 51513776

Inger Hjørdis Bleskestad

Forskningssjef

inger.hjørdis.bleskestad@sus.no

Tlf: 51513763

Kristin Jonsdottir.foto

Kristin Jonsdottir

Rådgiver

kristin.jonsdottir@sus.no

Tlf: 51513754

Anne Hjelle

Forskningssjef

anne.hjelle@sus.no


  

Kontakt

Telefon
Forskningsdirektør Svein Skeie: 51 51 98 28 , Fredrik Feyling: 51 51 37 71 , Margot Viste: 51 51 37 70
E-post

Forskningspostenhttps://helse-stavanger.no/avdelinger/avdeling-for-fag-og-foretaksutvikling/forskningsavdelingen/forskningspostenForskningsposten
Nasjonal kompetansetjeneste for bevegelsesforstyrrelserhttps://helse-stavanger.no/avdelinger/avdeling-for-fag-og-foretaksutvikling/forskningsavdelingen/nkbNasjonal kompetansetjeneste for bevegelsesforstyrrelser
Undervisningsavdelingenhttps://helse-stavanger.no/avdelinger/avdeling-for-fag-og-foretaksutvikling/forskningsavdelingen/undervisningsavdelingenUndervisningsavdelingen


Fant du det du lette etter?

Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.