Koordinerende enheter i Helse Stavanger foretaksområde

Kontaktinformasjon

Stavanger kommune

I Stavanger kommune er det helse- og velferdskontorene i de enkelte distrikt som er adressen for henvendelse til koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering. Nedenfor finnes oversikt over kontaktperson i distriktene:

Byfjord
Kontaktperson: Eivind Helgerud

Telefon: 51 91 28 90 / 940 13 715
Epost: eivind.helgerud@stavanger.kommune.no
Adresse: Byfjord helse- og velferdskontor, Postboks 8095 Forus, 4068​ Stavanger

Besøksadresse: Byfjordparken 15, Stavanger

Hundvåg og Storhaug
Kontaktperson: Nina Støle
Telefon: 51 912414/99266146
Epost: nina.stole@stavanger.kommune.no
Adresse: Hundvåg og Storhaug helse- og velferdskontor, Postboks 8095 Forus, 4068 Stavanger.
Besøksadresse: Tinngata 8, tredje etasje.

Madla
Kontaktperson: Annike Skaland

Telefon: 51 50 84 18
Epost: annike.skaland@stavanger.kommune.no
Adresse: Madla helse- og velferdskontor, Postboks 8095 Forus, 4068 Stavanger.
Besøksadresse: Madlakrossen 6-8, første etasje

Hillevåg og Hinna
Kontaktperson: Per Kristian Sættem

Telefon: 51 50 78 05 / 950 61 958
Epost: per.kristian.sattem@stavanger.kommune.no
Adresse: Hillevåg og Hinna helse- og velferdskontor, Postboks 8095 Forus, 4068​ Stavanger
Besøksadresse: Gullspennetunet 1, første etasje

Bjerkreim kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Øyvor Sønstabø, kommunalsjef levekår
Telefon: 51 20 11 08

Mobil: 40 00 11 40
Epost: oyvor.sonstabo@bjerkreim.kommune.no
Adresse: Nesjane 1​, 4389 Vikeså

Eigersund kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Elin Sandsmark
Tlf: 459 76 825
Epost: : elin.sandsmark@eigersund.kommune.no

Besøksadresse: Sjukehusveien 38 b, 2. etg. Egersund
Postadresse:  Eigersund kommune v/koordinerende enhet, Postboks 580, 4379 Egersund​

Gjesdal kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Sissel Kverneland
Telefon: 51 61 44 70 ​/ 476 16 371
Epost: sissel.kverneland@gjesdal.kommune.no         ​                  
Adresse: Rettedalen 1, 4330 Ålgård

Hjelmeland kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Mette Ingvaldstad
Telefon: 404 39 095 / 51 75 00 00
Epost: mette.ingvaldstad@hjelmeland.kommune.no

Adresse: Vågavege 46, 4130 Hjelmeland

Hå kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Jørn Kosmo
Telefon: 415 32 751
Epost: ​joko@ha.kommune.no
Adresse: Etat for helse- og sosialsaker,
Lyngvegen 14, 4365 Nærbø

Klepp kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Gjertrud Espeland​

Telefon: 51 42 98​ 00/994 59 555
Epost: gjertrud.espeland@klepp.kommune.no           
Adresse: Olav Hålandsvei 2, postadresse: PB 25, 4358 Kleppe

Kvitsøy kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Åse Straumstøyl
Telefon: 51 73 63 50/51 73 63 52
Epost: Ase.Straumstoyl@kvitsoy.kommune.no

Adresse: Kvitsøy kombisenter, 4180 Kvitsøy

Lund kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering
Kontaktperson:  Lotti Karjala Løvhaug
Telefon: 980 63 581
Epost: lotti.lovhaug@lund.kommune.no
Adresse: Lund kommune, Helse og omsorgsetaten, 4460 Moi

Randaberg kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Mona Herheim
Telefon: 51 41 41 00 / 958 17 429
Epost: mona.herheim@randaberg.kommune.no
Adresse: Tjeneste og koordineringskontor, Postboks 40, 4096 Randaberg

Sandnes kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Siv Skjennum Vigesdal
Telefon: 51 33 50 00 / 51 33 51 34
Mobil: 480 44 784
Epost: siv.skjennum.vigesdal@sandnes.kommune.no  / samordningsenheten@sandnes.kommune.no
Adresse: Samordningsenheten, Postboks 583, 4302 Sandnes

Sokndal kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Lena Stene
Telefon: 400 20 994
Epost:  ergo@sokndal.kommune.no

Adresse: Omsorg/ helse og velferd, Gamleveien 20,
4380 Hauge i Dalane

Sola kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Berit Rosså Eie
Telefon: 51 65 30 55 / 959 88 738
Epost: berit.rossa.eie@sola.kommune.no
Adresse: Tjeneste- og koordineringskontoret, Postboks 99, 4097 Sola

Strand kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Tonje Moen Skjæveland
Telefon :  51 74 24 37 / 992 59 576
Epost: Tonje.Moen.Skjeveland@strand.kommune.no

Adresse: Postboks 115, 4126 Jørpeland

Time kommune

Koordinerende enhet for habilitering og rehabilitering

Kontaktperson: Anneth Svela
Telefon: 51 77 61 45 / 402 16 400
Epost: anneth.svela@time.kommune.no
Adresse: postboks 38, 4349 Bryne
Besøksadresse: Arne Garborgsvei 30​​

Fant du det du lette etter?