Folkene i KORFOR

Kontaktpersoner


Espen komm

 

 

Espen Andreas Enoksen
Daglig leder
Mobil: 901 88 195
E-post: espen.andreas.enoksen@sus.no

 

torgeir nett

 

 

Torgeir Gilje Lid
Forskningsleder/Post.doc.Alkohol og helse
Mobil: 481 87 477
E-post: torgeir.gilje.lid@sus.no

 

Sverre selv

 


Sverre Martin Nesvåg
Forskningsleder/Registerleder KvaRus
Mobil: 908 37 431
E-post: sverre.martin.nesvag@sus.no

 

 

Liljan selv

 

Liljan Hapnes Kristensen
Organisasjonskonsulent
Mobil: 481 36 702
E-post: liljan.hapnes.kristensen@sus.no

Sveinung komm



​Sveinung Dybvig
Konsulent media og kommunikasjon
Mobil: 948 34 451
E-post: sveinung.dybvik@sus.no

 

Siri komm

 


Siri Lunde
Forskningskoordinator
Mobil: 908 56 725
E-post: siri.lunde@sus.no

Aleksander nett


Aleksander Hagen Erga
Psykolog, prosjektleder STAYER
Mobil: 900 16 644
E-post: aleksander.hagen.erga@sus.no


Ansatte


​Per Mauritz Bergquist
Medforsker
Mobil: 453 91 680
E-post: per.m.bergquist@sus.no

Haris selv


Haris Bosnic
BrukerPlan, KvaRus og medforsker
Mobil: 906 06 427
E-post: haris.bosnic@sus.no

Ingrid Elin Dahlberg
Medforsker
Mobil: 932 69 381
E-post: ingrid.elin.dahlberg@sus.no

 

Elise selv

 


Elise Constance Fodstad
Psykologspesialist, PhD-kandidat, STAYER
Mobil: 477 14 678
E-post: elise.constance.fodstad@sus.no

jeanette selv


​Jeanette Litlatun Fossmark
Sosionom, OBS team, Forsker Blålys
Mobil: 957 26 673
E-post: jeanette.litlatun.fossmark@sus.no

Einar selv



Einar Furulund
PhD-kandidat, ATLAS4LAR
Mobil: 958 18 868
E-post: einar.furulund@sus.no

egon 2



Egon Hagen
Forsker, STAYER
Mobil: 458 05 563
E-post: egon.hagen@sus.no

jens selv



Jens Hetland
Psykologspesialist, PhD-kandidat, STAYER
Mobil: 480 30 091
E-post: jens.hetland@sus.no

Marit Emmerhoff Håland
BrukerPlan, rådgiver
Mobil: 904 79 960
E-post: marit.emmerhoff.haland@sus.no

nathalie

 

 

Nathalie Idsøe
Ruskonsulent/klinisk spesialist i sykepleie
Mobil: 953 68 862
E-post: birgitte.nathalie.idsoe@sus.no

Anne-lill


Anne-Lill Mjølhus Njå
Sosionom/forskningsrådgiver
Mobil: 468 41 708
E-post: anne-lill.mjolhus.nja@sus.no

Ole Næss
PhD-kandidat, Alkohol og helse
Mobil: 902 09 151
E-post:ole.ness@sus.no
​Aleksander Wågan Skålevik
Medforsker
Mobil: 480 95 834
E-post: aleksander.wagan.skalevik@sus.no

Thomas


Thomas Solgård Svendsen
Forsker, STAYER
Mobil: 948 65 933
E-post: thomas.solgard.svendsen@sus.no

Hege selv

 

 

 Hege Tvedt
Ruskonsulent/klinisk sosionom
Mobil: 480 70 132
E-post: hege.tvedt@sus.no

Janne



Janne Årstad
Rådgiver forskning og registergruppen
Mobil: 958 52 865
E-post: janne.arstad@sus.no


Fant du det du lette etter?