Employees

Employees
Thomas Werner Lindner


Thomas Werner Lindner
Manager RAKOS

Tlf. 932 59 889

thomas.werner.lindner@sus.no

             Fride Kirkebø.jpg 


Anne Friis Thommassen
Administration

Tlf. 51 51 30 85 / 934 22 193

anne.friis.thommassen@sus.no






Conrad Arnfinn Bjørshol

Conrad Arnfinn Bjørshol
Scientist

Tlf. 997 33 818

conrad.arnfinn.bjorshol@sus.no
Jan Sigurd Moy

 Jan Sigurd Moy
Project and Eemergency preparedness

Tlf. 928 25 729

jan.sigurd.moy@ihelse.net
Jorunn Vik

 Jorunn Vik
Advisor

Tlf: 986 73 408

jorunn.vik@sus.no
Åge Selliken Vølstad

 Åge Selliken Vølstad
Professional consultant Ambulance 

Tlf. 402 01 711

age.selliken.volstad@sus.no

Fride Kirkebø.jpg
Michael Busch
Emergency Medical advisor

Tlf. 405 39 298 

michael.busch@hsr.as
Fride Kirkebø.jpg

Fride Kirkebø
Professional Coordinator AMK

Tlf: 906 53 769



Jan Arvid Grimsrud.jpg




Jan Arvid Grimsrud
Registers - The Cardiac arrest register

Tlf. 928 27 742

jan.arvid.grimsrud@sus.no




               


Hege Kristin Kjærvoll


Hege Kristin Kjærvoll
PhD Fellow

Tlf. 932 26 111

hege.kristin.kjervoll@sus.no

Kvinne smiler mot kamera




Anna Marie Moe Øvstebø
Special consultant - Follow-up First aiders

Tlf. 986 11 155

anna.marie.moe.ovstebo@sus.no

Fant du det du lette etter?