Ansatte i RAKOS

Våre medarbeidere arbeider med kompetanseutvikling og forskning innen akuttmedisin/prehospitale tjenester, og der kontakten med AMK, ambulanse, luftambulanse og beredskap er essensiell.

Medarbeidere
Thomas Werner Lindner


Thomas Werner Lindner
Leder RAKOS

Tlf. 932 59 889

thomas.werner.lindner@sus.no

             Fride Kirkebø.jpg 


Anne Friis Thommassen
Administrasjonskonsulent

Tlf. 51 51 30 85 / 934 22 193

anne.friis.thommassen@sus.no






Conrad Arnfinn Bjørshol

Conrad Arnfinn Bjørshol
Forsker

Tlf. 997 33 818

conrad.arnfinn.bjorshol@sus.no
Jan Sigurd Moy

 Jan Sigurd Moy
Prosjekt og beredskap

Tlf. 928 25 729

jan.sigurd.moy@ihelse.net
Jorunn Vik

 Jorunn Vik
Rådgiver

Tlf: 986 73 408

jorunn.vik@sus.no
Åge Selliken Vølstad

 Åge Selliken Vølstad
Spesialkonsulent ambulanse

Tlf. 402 01 711

age.selliken.volstad@sus.no

Fride Kirkebø.jpg
Michael Busch
Akuttmedisinsk rådgiver

Tlf. 405 39 298 

michael.busch@hsr.as
Fride Kirkebø.jpg

Fride Kirkebø
Fagkoordinator AMK

Tlf: 906 53 769



Jan Arvid Grimsrud.jpg




Jan Arvid Grimsrud
Registre - hjertestansregisteret

Tlf. 928 27 742

jan.arvid.grimsrud@sus.no




               


Hege Kristin Kjærvoll


Hege Kristin Kjærvoll
Ph.d.-stipendiat

Tlf. 932 26 111

hege.kristin.kjervoll@sus.no

Kvinne smiler mot kamera




Anna Marie Moe Øvstebø
Spesialkonsulent - oppfølging førstehjelpere

Tlf. 986 11 155

anna.marie.moe.ovstebo@sus.no


                                             

                                             

                                              


Fant du det du lette etter?