Ansatte i RAKOS

Våre medarbeidere arbeider med kompetanseutvikling og forskning innen akuttmedisin/prehospitale tjenester, og der kontakten med AMK, ambulanse, luftambulanse og beredskap er essensiell.

Medarbeidere
Thomas Werner Lindner


Thomas Werner Lindner
Leder RAKOS

Tlf. 932 59 889

thomas.werner.lindner@sus.no

Conrad Arnfinn Bjørshol


Conrad Arnfinn Bjørshol
Forsker

Tlf. 997 33 818

conrad.arnfinn.bjorshol@sus.no

Marianne Brustveit

Marianne Brustveit
Administrasjonskonsulent

Tlf. 51 51 30 85 / 406 29 984

marianne.brustveit@sus.no
Hege Kristin Kjærvoll

Hege Kristin Kjærvoll
Ph.d. Stipendiat

Tlf. 932 26 111

hege.kristin.kjervoll@sus.no
Jan Sigurd Moy

Jan Sigurd Moy
Prosjekt og beredskap

Tlf. 928 25 729

jan.sigurd.moy@ihelse.net  
Jorunn Vik

 ​Jorunn Vik
Rådgiver

Tlf: 986 73 408

jorunn.vik@sus.no
Åge Selliken Vølstad

Åge Selliken Vølstad
Spesialkonsulent Ambulanse

Tlf. 402 01 711

age.selliken.volstad@sus.no
​Karin Haaland

Karin Haaland
Registrar -   Hjertestansregisteret

Tlf: 51 51 80 07

karin.haaland@sus.no

Michael Busch
Akuttmedisinsk Rådgiver

Tlf. 405 39298 

michael.busch@hsr.as
 


Fride Kirkebø
Fagkoordinator AMK

Tlf: 906 53769


Fant du det du lette etter?