Prosjektgruppen SUS2023

Prosjektgruppen holder til på Ipark - Professor Olav Hansensvei 7A, i4 bygget

Prosjektdirektør

Kari Gro Johanson

Epost: kari.gro.johanson@sus.no
Telefon: 91 39 22 84

Ledergruppe:

Prosjektleder infrastruktur

Halvor S Karlsen

Epost: halvor.seyffarth.karlsen@sus.no
Telefon: 48 15 15 77

Prosjektstyringsleder

Lene Ruså Solvi
Epost: lene.rusa.solvi@sus.no

Prosjektleder anskaffelser

Christin Vik Eliassen
Epost: christin.vik.eliassen@sus.no

Prosjektleder logistikk

Stian Henriksen
Epost: stian.henriksen@sus.no

Prosjektleder prosjektering

Therese Sæland Øvernes
Epost: therese.overnes@sus.no  
Telefon: 41 04 80 71

Prosjektleder bygg

Lars Egil Borsheim
Epost: lars.egil.borsheim@sus.no

Prosjektleder teknikk

John Jakobsen
Epost: john.jakobsen@sus.no

Prosjektleder teknologi og MTU

Ove Nordstokke
Epost: ove.nordstokke@sus.no  
Telefon: 90 80 42 89

Prosjektleder Våland

Arne Torolf Ragård
Epost: arne.torolf.ragard@sus.no
Arealplan Våland

Prosjektleder samhandling

Inger Karin Skjæveland
Epost: Inger.karin.skjeveland@sus.no

Controller

Bjørn Munthe
Epost: bjorn.munthe@sus.no

Prosjektkoordinator

Beate Ekornes
Epost: beate.ekornes@sus.no
Telefon: 47 38 55 04

Samfunnskontakt og kommunikasjon

Elisabeth Stakkeland
Epost: elisabeth.stakkeland@sus.no
Telefon: 95075547





Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.