Prosjektgruppen SUS2023

Prosjektgruppen holder til på Ipark - Professor Olav Hansensvei 7A, i4 bygget

Prosjektdirektør

Kari Gro Johanson

Epost: kari.gro.johanson@sus.no
Telefon: 91 39 22 84

Seniorrådgiver

Halvor S Karlsen

Epost: halvor.seyffarth.karlsen@sus.no
Telefon: 48 15 15 77

Fagansvarlig

Rosland, Bjørn
Planlegging

Thoresen, Jens Petter
Kostnadsstyring

Prosjektledere

Hans Tore Frydnes
Epost: hans.tore.frydnes@sus.no
Telefon: 95 05 11 21

Eli Rostrup
Epost: eli.rostrup@sus.no  
Telefon: 97 42 78 92

Marit Ellingsen Qvam
Epost: marit.ellingsen.qvam@sus.no  
Telefon: 97 14 23 28

Ove Nordstokke
Epost: ove.nordstokke@sus.no  
Telefon: 90 80 42 89

Therese Sæland Øvernes
Epost: therese.overnes@sus.no  
Telefon: 41 04 80 71

Arne Torolf Ragård
Arealplan Våland

Inger Karin Skjæveland
Samhandling

Christin Vik Eliassen
Anskaffelser

 

Spesialingeniør

Hilde Harestad Knudsen

Logistikkansvarlig

Stian Henriksen

Konsulenter

Ole Petter Rønningen
IKT

Torbjørn Stensland

Prosjektkoordinator

Beate Ekornes
Epost: beate.ekornes@sus.no
Telefon: 47 38 55 04

Kommunikasjon

Elisabeth Stakkeland
Epost: elisabeth.stakkeland@sus.no
Telefon: 95075547





Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.