Prosjektgruppen SUS2023 Organisasjonsutvikling

Vi holder til i 3. etasje i Administrasjonsbygget, Gerd-Ragna Bloch Thorsens gate 8.

Kari Jøssang

Kari Jøssang
Prosjektdirektør
e-post: kari.jossang@sus.no
telefon: 95 23 38 52

Anne Margrete Gilje Olsen
prosjektkoordinator
e-post: anne.margrete.gilje.olsen@sus.no

Linda Halle Nordahl
Prosjektleder

e-post: linda.synnove.halle.nordahl@sus.no
telefon: 95 93 63 05

Margareth Gilje Heggland 
Prosjektleder

e-post: margareth.gilje.heggland@sus.no
telefon: 91 32 10 87

Tina Grønnevik 
Prosjektleder

e-post: tina.gronnevik@sus.no
telefon: 93 63 12 28

Carina Sandsmark Øvestad
Prosjektleder

e-post: carina.sandsmark.ovestad@sus.no 
telefon: 99 60 75 95

Ingrid Ringen
Prosjektleder 

e-post: ingrid.ringen@sus.no
telefon: 90 04 01 29 

Maria Endresen 
Prosjektleder

e-post: maria.endresen@sus.no
telefon: 95 26 05 95

Mika Olav Kinnari
Prosjektleder

e-post: mika.olav.kinnari@sus.no
telefon: 

Hege Ertzeid 
Prosjektleder

e-post: hege.ertzeid@sus.no
telefon: 

Oda Cecilie Nareid Omre
Prosjektleder

e-post: oda.cecilie.nareid.omre@sus.no
telefon: 

Fant du det du lette etter?