HELSENORGE

Prosjektgruppen Nye SUS

Prosjektgruppen holder til Brakkeriggen på byggeplass. Madlaveien 466 på Ullandhaug.

Kari Gro Johanson. Foto.

Kari Gro Johanson
prosjektdirektør
e-post: kari.gro.johanson@sus.no
telefon: 91 39 22 84

Halvor S Karlsen. Foto

Halvor S Karlsen
prosjektleder, infrastruktur
e-post: halvor.seyffarth.karlsen@sus.no
telefon: 48 15 15 77​

christin vik eliassen.jpg

Christin Vik Eliassen
prosjektleder, anskaffelser
e-post: christin.vik.eliassen@sus.no

Stian Henriksen. Foto

Stian Henriksen
prosjektleder, logistikk
e-post: stian.henriksen@sus.no

Therese Øvernes

Therese Sæland Øvernes
prosjektleder, prosjektering
e-post: therese.overnes@sus.no  
telefon: 41 04 80 71

Lars Egil Borsheim

Lars Egil Borsheim
prosjektleder, bygg
e-post: lars.egil.borsheim@sus.no

John Jacobsen

John Jakobsen
prosjektleder, teknikk 
e-post: john.jakobsen@sus.no

Ove Nordstokke. Foto.

Ove Nordstokke
prosjektleder, teknologi og medisinsk teknisk utstyr (MTU)
e-post: ove.nordstokke@sus.no  
telefon: 90 80 42 89

Arne Ragård.jpg

Arne Torolf Ragård
prosjektleder, mellomfasen Våland og andre lokasjoner
e-post: arne.torolf.ragard@sus.no

Inger Karin Skjæveland. Foto.

Inger Karin Skjæveland
prosjektleder, samhandling
e-post: Inger.karin.skjeveland@sus.no

Beate Ekornes. Foto.

Beate Ekornes
prosjektkoordinator
e-post: beate.ekornes@sus.no
telefon: 47 38 55 04

Mediehenvendelser
Se kontaktinformasjon.​ ​

Fant du det du lette etter?