Styret i Helse Stavanger


Styret har det øverste ansvaret for driften av sjukehuset.
Styret i Helse Stavanger består av representanter som er oppnevnt av Helse Vest,
og representanter som er valgt av de ansatte. Alle representantene er likestilte i styret.

Tidligere styremøter 2018

19.september 2018

19.juni 2018

9.mai 2018

23.mars 2018


21.februar 2018

 
 

Dokumenter fra tidligere styremøter i Helse Stavanger Søk i styredokumentene

Styreleder og styremedlemmer

Stener Kvinnsland. Foto.

Styreleder Stener Kvinnsland

Grethe Høiland. Foto.

Grethe Høiland, nestleder

Aud Riise. Foto.

Aud Riise, ansattvalgt styremedlem.

aud.riise@sus.no

Egil Olsen. Foto.

Egil Olsen, ansattvalgt styremedlem.

egil.olsen@sus.no

Lars Kåre Kleppe. Foto

Lars Kåre Kleppe, ansattvalgt styremedlem.

lars.kare.selland.kleppe@sus.no

Mette Øfstegaard. Foto.

Mette Øfstegaard, ansattvalgt styremedlem.

mette.ofstegaard@sus.no

Unn Therese Omdal. Foto.

Unn Therese Omdal, styremedlem.

Ivar Eriksen. Foto.

Ivar Eriksen, styremedlem.

ivar.eriksen@helse-vest.no

Nina Langeland. Foto.

Nina Langeland, styremedlem.

nina.langeland@uib.no  

Ole Hetland. Foto.

Ole Hetland, styremedlem.

ole.hetland@konserthus.no  

Knut Vassbø. Foto.

Knut Vassbø, styremedlem.

Nedlastbare bilder av styremedlemmene.


Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.