Forsknings- og undervisningsenheten

Forsknings- og undervisningsenheten ved klinikkene for psykisk helsevern utvikler og tilbyr en kurs og utdanninger/opplæringsprogram innen fagfeltet psykiatri.

​Kontakt

Gro Christensen Peck, leder for FoU-enheten, tlf 51 51 52 33, e-post gro.christensen.peck@sus.no

Kursinformasjon/-påmelding:
Berit Lode Helland, opplæringskonsulent, tlf 51 5 1 56 25, e-post berit.lode.helland@sus.no

Marit Larssen, opplæringskonsulent, tlf 51 51 52 36, e-post marit.larssen@sus.no

Fagansvarlige:
Lise Sæstad Beyene, fagutviklingskonsulent miljøterapi, tlf 51 51 56 78, e-post lise.sestad.beyene@sus.no

Åshild Skogerbø, undervisningsansvarlig psykolog, tlf 51 51 55 21, e-post ashild.skogerbo@sus.no

Jon M. Stokkeland, undervisningsansvarlig lege, tlf 51 51 52 97, e-post jon.stokkeland@sus.no

Forskning i Psykiatrisk divisjon:
Jan Olav Johannessen, forskningssjef, tlf 51 51 52 11, e-post jan.olav.johannessen@sus.no

​​​​​

Vi har et bredt kurstilbud både for ansatte og for eksterne samarbeidspartnere. Kurstilbudet følger et fast definert årshjul og de fleste kursene er åpne for eksterne deltakere. Mer informasjon om kurstilbudet vårt finnes i vedleggene nedenfor:

Kurs som er åpne for eksterne deltakere publiseres fortløpende etterhvert som de er klare for påmelding på siden "Kurs fra Psykiatrisk divisjon".

Kurs fra psykiatrisk divisjon

Vi har også et bredt utvalg av erfaringsformidlere.

Erfaringsformidlere og foredragsholdere

Ønsker du å motta informasjon om kurs fra Psykiatrisk divisjon på e-post?

Gi beskjed på e-post berit.lode.helland@sus.no  

 

Forskningsnettverk/kompetansesentre/forskningsgrupper